Hakkımızda

Hakkımızda

                          ‘’bursaesnafsitesi.com‘’

Bursa Esnaf Sitesi internet üzerinden tüm Bursa’ya yayın yapan ve içinde tüm sektörleri bulunduran detaylı bir firma rehberidir.

Mevcut kategorilerimiz her geçen gün yenilenerek gerek Bursa gerekse Bursa İlçeleri çapında yeni firmaların katılımı ile büyümektedir.
Bursa Esnaf Sitesi’nde anahtar kelimeye, sektöre, ilçeye ve semte göre arama yapılabilir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz en doğru ve en yakın firmalara ulaşmanız sağlanmıştır.

Bursa Esnaf Sitesi’nin önemli amaçlarından biri de Bursa çapında firmaları bir araya getirerek onların imkânlarını geliştirmelerine katkıda bulunmasıdır.

Bursa Esnaf Sitesi  aşağıda açıklanmış olan imkânları ile siz firmalarımıza hizmet verir.
PROFİL SAYFASI

    Firmanızla ilgili iletişim bilgilerini, firmanızla ilgili faaliyet alanını ve firma tanıtımını anlatan bir açıklamayı girebilirsiniz..
    Firmanızı içerden dışardan tanıtan, firmayı ifade eden resimlerinizi ve firma logonuzu,logonuz yok ise
Kartvizit resminizi ekleyebilirsiniz.Gümüş ve Altın Üyelere özel firmanızı görsel olarak anlatan bir video
ekleyebilirsiniz,dilerseniz videonuzu bizde hazırlaya biliriz.
    Altın Üyeye özel,deneyimli grafiker ekibimizle  özel  sayfa tasarımları sunmaktayız Ürün resimlerinizi ve bu resimlere gerekli bilgileri (fiyat, ölçüleri gibi) ekleyerek ürün tanıtımı yapabilirsiniz.Ürün videosu ekleyebilirsiniz.
    Alım ve satımlarınız hakkında bilgiler, talepleriniz ve ilanlarınızı girebilir, insanlara duyurularınızı yapabilirsiniz.
    Firmanız ile ilgili haberleri yayınlayabilirsiniz
    İnternet Siteniz var ise site adresiniz ekleyebilir ve ziyaretçilerimiz isterlerse direk olarak sizin sitenize ziyaret edebilirler
    Gümüş üye 3 , Altın üye 5 sektörede kayıt olabilmektedir bu ne anlama geliyor?
Örnekle açıklamak gerekirse diyelim ki pvc işiyle uğraşıyorsunuz fakat bunun yanında çelikkapı ve demirdoğrama işide yapıyorsunuz sizi pvc- çelikkapı-demirdoğrama  bu üç sektörede kaydediyoruz bu üç sektörden herhangi birinde arama yapılırsa sizi ziyaret etme sayısı üç kat artıyor böylece siz daha fazla kişiye tanıtım yapmış oluyorsunuz.
    Sayfanızda kırmızı yazıyla sizi günde ayda ve toplamda kaç kişi ziyaret etmiş görebilirsiniz

KAMPANYALAR

Firmanızın dönemsel olarak  yapmış olduğu kampanyaları bu alandan yayınlayabilirsiniz.

Örneğin Bayan giyim üzerine çalışıyorsunuz ve yeni sezona gireceksiniz. Elinizdeki ürünlerle ilgili kampanyalarınızı bu alanda yayınlayabilirsiniz.

İLANLAR

Gerek firma gerekse kullanıcı bazında her türlü ilanlarınızı imkânı ile hedefinize en kısa sürede ulaşmanızı amaçlar.


MİSYONUMUZ

Ziyaretçilerimizin ve firma sahiplerinin ulaşmak istedikleri firmalara en kolay şekilde ulaşmalarını sağlamak, firmaların satınalma ve satış faaliyetlerinde çözüm ortağı olmak. Bu sayede firma gelişimine katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ

Bursa Esnaf Sitesi’ni geliştirerek, tüm Bursa’ya hitap eden bir firma rehberi yapmak ve ihtiyaç duyulan tüm firmalara sitemiz üzerinden ulaşılmasını sağlamaya çalışmak.....

 

       

Tweetle