Evcil hayvan Ürünleri17/01/2014

zooplus 1 yaşında! zooplus bugün 1 yaşında oldu!

 Birinci yılımızı yüzlerce kampanya ve armağan ile kutluyoruz. Ayrıca hesaplarınıza 100 zoopara yükledik. 31 Ocak’a kadar yapacağınız tüm alışverişlerde kullanabilirsiniz. Avantajlı fiyatları ve hediye fırsatlarını kaçırmayın! 

50 TL ve üzeri kedi mama ve kumu harici ürünlerde 2 adet Iams pouch 100 Gr Hediyemiz!

Kampanyalarımızda yavru kedilerimizi de unutmadık! Tüm kuru yavru kedi mamalarına 2 adet Hill’s konseve mama hediyemiz.

Sanabelle marka kedi kuru mamalarından satın aldığınızda 4 adet Iam pouch 100 Gr hediyemiz!

Yaşlı kedilerimiz için ise Hill’s mature adult kedi kuru mamalarına 2 adet Hill’s mature adult konserve mama hediye!

Kedilerimiz için son olarak, Royal Canin yaşlı ve yetişkin kuru mamalarına  Indoor +7 400 Gr hediyemiz!

Tüm Dr. Sacchi marka tüm kuru kedi mamalarına 2 adet Bonnie konserve mama hediyemiz!

Köpeklerimiz içinde 1.yılımıza özel bir çok kampanya sizleri bekliyor. Satın aldığınız tüm köpek kuru mamalarına 1 adet Pedigree ödül maması hediyemiz!

Ayrıca, sizler için seçtiğimiz Royal Canin ürünlerinde tasma hediyemiz sizleri bekliyor. Yavru köpeklerimiz için ise Royal Canin German Shepherd yavru köpek mamalara 6 adet Animonda Vom Feinsten konserve mama ve Pedigree Markies hediyemiz.

Unutmayın! Tüm kampanyalarımız stoklar ile sınırlı olup, çoklu paketlerde geçerli değildir. Hediyelerinizi mutlaka sepetinize gittiğinizde kontrol ediniz. Ayrıca kampanyalarımız dışında sitemizde bir çok kampanyalı ürün sizleri bekliyor.

zooplus, evcil hayvanlarınız için en iyisi!

zooplus evcil hayvanlarınız için çok çeşitli malzemeler sunmaktadır. Şu an için yaklaşık 1200 ürünümüz nakledilmeye hazır olarak depomuzda bulunmaktadır. Evcil hayvan mama ve aksesuarında 13 yılı aşkın bir süreden beri edindiğimiz uzmanlık ve tecrübe sayesinde en iyi marka ve kalitede ürünleri avantajlı fiyatlarla ve üstün hizmet kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Amacımız online alışverişinizi basitleştirerek ve uygun şartlarla evinize teslim ederek hayatınızı kolaylaştırmaktır. Ürünler ile ilgili müşteri yorumları ve araştırma sonuçları gibi yardımcı ve aydınlatıcı dökümanlar sayesinde evcil hayvanlarınız için hangi ürünün daha sağlıklı olduğuna dair bilinçli bir karar verebilirsiniz.

Almanya’ nin Münih, Fransa’ nin Strasburg, İngiltere’ nin Oxford, Polonya’ nin Krakow, İtalya’ nin Cenova ve simdi de İstanbul şehirlerinde bulunan 6 ofisimizde, 15 farklı ülkeden gelen ekip üyeleri her gün zooplus’ı geliştirmek için çalışmaktadırlar. 365 gün boyunca size evcil hayvanlarınız için en iyi tekliflerde bulunabildiğimiz için gurur duymaktayız.

İtibarımıza güvenebilirsiniz.

zooplus

1999 yılından itibaren 13 yıldır evcil hayvanları ve sahiplerini mutlu ediyoruz. Bugüne kadar 15 milyon işlem gerçekleştirdik ve 20 milyon paket sevk ettik!

21 farklı ülkeye ürünlerimizi gönderebilmek için Avrupa çapında dağıtım ortakları ile çalışmaktayız. Böylece, Finlandiya’dan İtalya’ya, İspanya’dan Slovakya’ya müşterilerimiz evcil hayvanlarını daha çok seviyor!

Emniyetli ve Güvenli Alışveriş

Biz, reklamcılar ya da diğer üçüncü şahıslarla kişisel bilgilerinizi asla paylaşmamaktayız. Hakkınızdaki bilgiler sadece siparişinizi yerine getirmek için kullanılacaktır.

Kişisel verilerinizin korunmasını sağlamak için alışveriş işlemlerinde 128-bit SSL şifreleme  (Güvenli Şifreleme  Protokolü) kullanmaktayız. Bu demektir ki adres veya kredi karti bilgileri gibi hakkınızdaki her hangi bir bilgiyi sistemimize gönderdiğinizde bu bilgiler şifreli olarak kaydedilmektedir ve bu yüzden onları biz ve siz hariç hiç kimse görmemektedir.

Hızlı paketleme için yeni sistemler geliştiriyoruz.

Biz size ait paketlerin mümkün olduğunca çabuk bir şekilde sevk edilmesini sağlamak için çok çalışmaktayız. En ileri teknoloji ve tecrübeli personel ile, siparişleriniz dikkatle paketlenmekte ve çift kalite kontrolden geçmektedir.

Herhangi bir sorunuz olduğunda Müşteri Hizmetleri servisimiz her zaman size yardım etmeye hazırdır.

Online İletişim Formu (24 saat kullanılabilir)

Tweetle
Facebook Yorumları